|
Tělocvična Sokolovna [ Sportovní zařízení ]Sokolovna se nachází v těsné blízkosti centra města (cca 100 m). Sportovní hala je vybavena tělocvičnou o rozměrech 14 x 26 m (velikost basketbalového hřiště), včetně potřebného zázemí. Součástí je i balkón, využívaný pro další aktivity nebo jako tribuna při soutěžích.
Dále se v budově sokolovny nachází turistická ubytovna.
Sportoviště je dnes zázemí především pro sporty: Stolní tenis, ASPV. Mimo oddíly TJ Rožnov využívá sokolovnu celá řada soukromých subjektů pro míčové sporty, florbal, atd.
V budově Sokolovny sídlí sekretariát Tělovýchovné jednoty Rožnov p.R.
KONTAKTNÍ ADRESA:Sokolská 497 756 61 Rožnov pod Radhoštěm Česko (CZ)
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Jsou-li májové hřiby červivé, bude suché léto. Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček. Mokrý máj, v stodole ráj, studený máj, také ráj. V máji by ani hůl pastýřova neoschla. Májová kapka platí za dukát. Chladno v máji, mlžné večery a noce - hojnost sena a ovoce. Filipa Jakuba déšť - to zlá zvěsť. Májová voda vypíjí víno. Na mokrý květen přichází suchý červen. Když máj vláhy nedá, červen se předá.
|
|
26.5.2001: Zahájen sjezd KDU-ČSL v Jihlavě. Předsedou strany byl zvolen Cyril Svoboda, místopředsedy Milan Šimonovský, Jan Kasal, Miloslav Výborný, Zuzana Rothiová a Tomáš Kvapil.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|