Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY
Návrat na hlavní stranu
Sobota 24. května 2025 (09:53 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Blíženci
Jana - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Ferda

Fulltext
 

Chata Kozubová [ Chata, chalupa ]

Ubytování
Kapacita chaty ve dvoulůžkových pokojích (+přistýlky) s kompletním sociálním zařízením na každém pokoji je až 60 ubytovaných hostů.

Stravování
Ubytovaní hosté mohou zvolit stravování buď formou polopenze nebo plné penze, která je podávána v restauraci chaty. Běžní návštěvnící chaty mají k dispozici bohatý jídelníček

Kulturní a sportovní vyžití:
Součástí rekreačního střediska je stylová restaurace, klubovna, sauna. V letních měsících lze k příjemnému posezení využít venkovní posezení s ohništěm.

Okolí chaty nabízí nepřeberné množství sportovního vyžití. Je zde mnoho turistických tras pro pěší a běžkaře. V okolí chaty jsou dvě kvalitní sjezdovky. Dále si můžete zahrát kuželky, stolní tenis a absolvovat projížďky na koni.

Lyžařské terény
V bezprostřední blízkosti chaty Kozubová jsou v provozu do konce dubna (záleží na sněhových podmínkách) dva lyžařské vleky. V zimním období lze absolvovat všechny turistické trasy na běžkách. Náročnost odpovídá průměrnému lyžaři. Vždy nutno vzít v úvahu stávající povětrnostní podmínky, které se mohou velice rychle změnit.

Cyklistické trasy
Všechny turistické trasy jsou vhodné pro cykloturistiku na horských kolech. Pouze trasa z chaty Kozubová - modrá - do Hrádkové - Košařisk není vhodná pro velice příkrou část na západním úbočí Kozubové. K cykloturistice lze využít všechny neznačené cesty v okolí Kozubové, včetně cest vedoucí do osad pod Kozubovou - Dolní Lomné, Košařiska, Milíkov. Neznačená běžkařská trasa okolo Kozubové je vhodná pro horská kola.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Chata Kozubová
Milíkov 28
739 81 Milíkov
Česko (CZ)

UPŘESŇUJÍCÍ ODKAZY

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://obecmilikov.cz

Typ záznamu: Chata, chalupa
AKTUALIZACE: Eliška Černochová (Beskydy-Valašsko) org. 56, 10.03.2010 v 12:05 hodin
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

Jsou-li májové hřiby červivé, bude suché léto.
Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček.
Mokrý máj, v stodole ráj, studený máj, také ráj.
V máji by ani hůl pastýřova neoschla.
Májová kapka platí za dukát.
Chladno v máji, mlžné večery a noce - hojnost sena a ovoce.
Filipa Jakuba déšť - to zlá zvěsť.
Májová voda vypíjí víno.
Na mokrý květen přichází suchý červen.
Když máj vláhy nedá, červen se předá.
 
24.5.2001: Poslanecká sněmovna zamítla návrh zákona umožňující vyvlastnit pozemky v plánovaných průmyslových zónách.

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz