Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY
Návrat na hlavní stranu
Úterý 5. března 2024 (02:40 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Ryby
Kazimír - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Bára

Fulltext
 

České aerolinie [ Letecká společnost ]

České aerolinie jsou moderní leteckou společností s dlouholetou tradicí.
Moderní letadlová flotila, zkušení piloti a příjemný palubní personál, to vše dnes neodmyslitelně patří k ČSA. Letadlovou flotilu na pravidelných linkách tvoří tři typy letadel s průměrným věkem kolem sedmi let. Na dálkové tratě nasazují ČSA letadla Airbus A310-300 s kapacitou pro 209 cestujících. Nosným typem letadlového parku jsou letadla Boeing 737, která létají na evropských linkách a na Blízký a Střední východ. Na krátké lety využívají ČSA letadla ATR.

Na všech pravidelných linkách Vám ČSA nabízejí služby ve třídě Business a Travel. Nabídkou konkurenceschopného produktu se ČSA snaží uspokojit potřeby jak business cestujících tak i klientů, kteří cestují na dovolenou. Na dálkových linkách ve třídě business určitě oceníte nabídku individuálního servisu. Letadla Boeing 737 jsou vybavena konvertibilními sedačkami, které umožňují nabízet konfiguraci 2+2 v jedné řadě v business třídě. ČSA věnují značnou pozornost sestavování letového řádu. Díky spolupráci se 24 leteckými společnostmi Vám nabízejí výhodné letecké spojení na linkách CSA do více než šedesáti míst v Evropě, na Blízkém a Středním východě, v USA a Kanadě, Africe a Asii. Všechny lety jsou nekuřácké.

Pro stálé zákazníky je připraven Frequent Flyer Programme OK Plus. V rámci tohoto programu můžete získat bonusové letenky a řadu dalších výhod, které zpříjemní Vaše cestování. Dobře postaráno je také o nejmladší cestující, kterým ČSA vytvořily širokou nabídku speciálních služeb. ČSA pomáhají rovněž dětem v nouzi, proto každý cestující na palubě letadel může přispět na provoz bezplatné telefonní Linky bezpečí pro děti v České republice.

ČSA si váží zájmu a důvěry zákazníků ve služby společnosti, a proto neustále usilují nabídkou produktů a přístupem pracovníků společnosti o maximální spokojenost svých zákazníků.

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.CSA.cz

Typ záznamu: Letecká společnost
AKTUALIZACE: Ladislav Hollý (archívní záznam) org. 2, 16.06.2004 v 15:37 hodin
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

Březen-na pec si vlezem.
Březen-za kamna vlezem.
Panská láska, ženská chuť a březnové počasí není stálé.
V březnu vítr břízy fouká.
V březnu vítr, v dubnu déšť-pak jistě úrodný rok jest.
Březnové slunce má krátké ruce.
Lépe od hada býti uštknut, než v březnu od slunce ohřát.
Studený marec, mokrý máj-bude humno jako ráj.
Jestli březen kožich stáhl, duben rád by po něm sáhl.
Sníh v březnu škodí osení i vinné révě.
 
Březen 890: Setkání Svatopluka s Arnulfem v Omuntesperchu.
Březen 973: Zřízení pražské diecéze.

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz