|
Elektroservis Gajdoštín [ Opravna ]Autorizovaný servis firmy BRAUN, Ufesa a Concept. Záruční a pozáruční opravy. Opravy domácích elektrospotřebičů. Servis zabezpečený i zásilkovou službou.
PROVOZNÍ DOBA: od 01.11.2004 Pondělí: | Zavřeno | Úterý: | 15:00 - 18:00 | Středa: | Zavřeno | Čtvrtek: | 15:00 - 18:00 | Pátek: | Zavřeno | Sobota: | Zavřeno | Neděle: | Zavřeno |
Jinak dle dohody KONTAKTNÍ ADRESA:Elektroservis Gajdoštín 8. května 10 787 01 Šumperk Česko (CZ) fax: (+420) 583 212 462
AKTUALIZACE: Uživatel 1176 (Archivní záznam) org. 49, 05.11.2007 v 10:53 hodin Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Bartoloměj láme létu hlavu. Od svatého Bartoloměje slunce již tolik nehřeje. Bartoloměj svatý odpoledne krátí. Jaký čas jest na svatého Bartoloměje, takový celý podzimek bude; bude-li tento den pěkný čas, znamená příjemný podzimek. Den Bartoloměje jest pravidlo celého podzimku. Jaké počasí o svatém Bartoloměji, takový bude i celý podzim. Pěkně-li o Bartoloměji, na pěkný podzimek máme naději. Krásně-li o Bartoloměji, ne pěkný podzim máme naději. Krásně-li o Bartoloměji, vinaři se smějí. Je-li na Bartoloměje čas, je z lisu kvas.
|
|
24.8.2001: FNM vyzval potencionální investory k předběžnému vyjádření zájmu o státní podíly v plynárenských a elektroenergetických firmách.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|