|
BESKYDY-VALAŠSKO, regionální agentura CR [ Agentur des Tourismus ]
PROVOZNÍ DOBA: Montag: | 08:00 - 12:00 | Dienstag: | 08:00 - 12:00 | Mittwoch: | 08:00 - 12:00 | Donnerstag: | 08:00 - 12:00 | Freitag: | 08:00 - 12:00 | Samstag: | Geschlossen | Sonntag: | Geschlossen |
KONTAKTADRESSE:BESKYDY-VALAŠSKO, regionální agentura CR Jana Holáňová, výkonná ředitelka Divadelní 8 741 01 Nový Jičín Czechia (CZ)  IM DETAIL- Štramberk [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 415.00 m.n.m.
- Frenštát pod Radhoštěm [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 401.00 m.n.m.
- Horní Bečva [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 505.00 m.n.m.
- Hostašovice [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 360.00 m.n.m.
- Hukvaldy [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 282.00 m.n.m.
- Kopřivnice [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 320.00 m.n.m.
- Kunčice pod Ondřejníkem [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 395.00 m.n.m.
- Rožnov pod Radhoštěm [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 380.00 m.n.m.
- Nový Jičín [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 285.00 m.n.m.
- Trojanovice [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 500.00 m.n.m.
- Valašské Meziříčí [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 294.00 m.n.m.
- TJ Rožnov pod Radhoštěm [ Sportverein ]
- Grant PHARE 2000 Beskydy-Valašsko [ Enzyklopädisches Stichwort ]
- Rusava [ Stadt oder Gemeinde ] [gps] [osm], 410.00 m.n.m.
- Hotel Zubříč [ Hotel ] [gps], 390.00 m.n.m.
- Beskydský hotel RELAX*** [ Hotel ] [gps], 430.00 m.n.m.
- Technika grantu Phare 2000 [ Enzyklopädisches Stichwort ]
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Když dne ubývá, horka přibývá. Červenec nese parna, krupobití a medovice, jesti hojný na bouřky a vichřice. Červenec a srpen jsou nejteplejšími měsíci v roce. Co červenec neuvaří - srpen nedopeče. Co červenec neupeče, to již srpnu neuteče. Slunce peče - déšť poteče. Na mokrý červenec následuje bouře a krupobití. Jaký červenec, takový leden. V červenci do košile rozdělej se, a vprosinci po uši oděj se! Když červenec pěkně hřeje, o vánocích se zima zaskvěje.
|
|
3.7.2001: Evropká komise zakázala spojení amerického konglomerátu General Electric s Honeywell International, na což Bílý dům reagoval velmi podrážděně. Americké úřady na ochranu hospodářské soutěže předtím transakci posvětily. 3.7.2001: Nepřátelsku nabídku na převzetí za 58 miliard dolarů předložil americké AT&T její konkurent Comcast. Ten by chtěl pohltit jednu ze dcer AT&T provozující třetí největší kabelovou síť v USA.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|