|
|
Autokemp Velké Karlovice [ Autokemp, kemp nebo tábořiště ]Velké Karlovice, rozložené v údolí Vsetínské Bečvy a pramenné oblasti řeky, jsou jednou z nejrozsáhlejších valašských obcí. Na severní straně ohraničují Vsetínské vrchy, na jihu hradba Javorníků. Celoroční nabídka:
Ubytování a stravování pro celé rodiny i jednotlivce Výlety po okolí valašska Výlety na Slovensko - Malá Fatra, lázně Trenčianské Teplice, Piešťany Zajištění školních výletů Soustředění sportovních tříd Saunu, relaxaci
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Barbora na ledě, Vánoce na blátě. Na Adama a Evu čekejte oblevu. Není-li prosinec studený, bude příští rok hubený. Když na Mikuláše prší, zima lidi hodně zkruší. Prosinec naleje a leden zevěje. Je-li studený prosinec, hodně práce bude míti žnec. Mrazy, které v prosinci ochabnou, neznamenají zimu náramnou. Když v prosici hrom ještě hučí, rok příští stále vítr fučí. Mléčná dráha v prosinci jasná, bude v příštím roce úroda krásná. Mrazivý prosinec, mnoho sněhu, žíznivý roček bude v běhu.
|
|
|
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|