|
Hotel Horal [ Hotel nebo hostel ]Hotelové rezidence s dvoulůžkovými pokoji a komfortními apartmány jsou součástí typického podhorského údolí s malebnými valašskými chaloupkami.
Stylové pokoje se nacházejí ve čtyřech rezidencích s označením A,B,C a E. Namísto rozlehlého hotelového komplexu je ubytování zajišťováno v menších budovách, vkusně zapadajících do okolní krajiny. Nově vybudovaná rezidence E**** plně vyhoví hostům, kteří vyhledávají luxusní ubytování na čtyřhvězdičkové úrovni. Nadstandardně vybavené apartmány typu Suite Spa disponují oboustranným krbem, sedací soupravou, soukromou saunou a špičkovým audio / video systémem s LED televizorem.
Pokoje jsou vždy dvoulůžkové, v apartmánech typu Suite je možné využít jednu nebo dvě přistýlky, dle dispozic pokoje.
O víkendech (pátek ��" neděle) a svátcích je minimální pobyt na 2 noci. V případě ubytování na 1 noc účtujeme příplatek 350 Kč/osoba.
KONTAKTNÍ ADRESA:Hotel Horal, HP Tronic Léskové 583 756 06 Velké Karlovice Česko (CZ) Z TISKOVÝCH ZPRÁV A ČLÁNKŮ
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Jsou-li májové hřiby červivé, bude suché léto. Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček. Mokrý máj, v stodole ráj, studený máj, také ráj. V máji by ani hůl pastýřova neoschla. Májová kapka platí za dukát. Chladno v máji, mlžné večery a noce - hojnost sena a ovoce. Filipa Jakuba déšť - to zlá zvěsť. Májová voda vypíjí víno. Na mokrý květen přichází suchý červen. Když máj vláhy nedá, červen se předá.
|
|
Květen 870: Rastislav se pokusil překazit Svatoplukovu profranskou politiku jeho úkladným zavražděním. Květen 874: Jednání Svatoplukova poselstva vedeného knězem Janem z Benátek s Ludvíkem Němcem ve Forchheimu. Květen 1054: Břetislav uzavřel v Quedlinburku za účasti císaře mír s polským Kazimírem. Tím skončily spory o území na česko-polské hranici. Květen 1096: Slezko opět napadeno vojsky BřetislavaII. Květen 1107: Údelný kníže Svatopluk za pomoci polského panovníka Boleslava III. a zpočátku i uherského Kolmana svrhl Bořivoje II. Květen 1116: Vladislav I. jednal s uherským králem Štěpánem kdesi na moravsko-uherské hranici o urovnání sporů. Květen 1137: jednání mezi Soběslavem I. a polským králem Boleslavem Křivoústým v Kladsku ukončilo česko-polské nepřátelství. Květen 1138: Vladislav budoucím Soběslavovým nástupcem. Květen 1152: Sjezd v Merseburku, který svolal nový německý král Fridrich I. Barbarossa. Květen 1179: Spor o hraniční území na česko-rakouském pomezí.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|