|
Rekreační středisko Kotouč Štramberk [ Rekreační areál nebo středisko ]Rekreační středisko Kotouč Štramberk
Rekreační středisko firmy Kotouč Štramberk, která vyrábí a dodává vápno a vápenec špičkové kvality, se nachází na silnici směrem Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, hranice Slovenska. V obci Prostřední Bečva odbočíte u restaurace Zavadilka směrem na Pustevny. Asi po necelých 2 km jízdy se octnete v nejkrásnější části Beskyd, pod úpatím hory Radhošť.
První překvapení které Vás bude čekat je nádherná příroda a to v každém ročním období, dále Vás nadchne zázemí pro sport, relaxaci, výborná domácí kuchyně a soukromí, kterým se může pochlubit jen málo rekreačních středisek. Přičteme-li k tomu možnost pěších či motoristických výletů do okolí, pak se řadí rekreační středisko Kotouč Štramberk na Prostřední Bečvě k nejlepším v Beskydech.
Prostředí, v němž se toto rekreační středisko nachází je doporučeno lékaři k pobytům spojených s upevňováním zdraví. Nezbývá, než Vás přivítat po valašsku "tož, vítajte u nás"
KONTAKTNÍ ADRESA:Rekreační středisko Kotouč Štramberk Ing. Rudolf Černoch Kněhyně 756 56 Prostřední Bečva Česko (CZ) fax: (+420) 571 643 102 Z TISKOVÝCH ZPRÁV A ČLÁNKŮ
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Urban bývá studený pán. Pohoda na Urbana - pro sedláka vyhraná. Urban krásný, vyjasněný - hojným vínem nás odmění. Na Urbana pěkný, teplý den - bude suchý červenec i srpen. Vinná réva nedbá toho - bude míti vína mnoho. Svítí-li slunce na svatého Urbana, bude úroda hlavně na víně. Pankrác a Urban bez deště - hojnost vína. Prší-li na svatého Urbana, znamená újmu vína; pakli jast pěkný čas, dobré víno bude. Jaký den 25. máje jakožto na den Urbana povětří jast, takový podzimek následovati má.
|
|
25.5.2001: Sněmovna zvolila všech patnáct členů Rady ČT.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|