Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY
Návrat na hlavní stranu
Neděle 21. července 2024 (01:27 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Rak
Vítězslav - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Cindy

Fulltext
 

Představení VOŠ Goodwill [ Encyklopedické heslo ]

NOVINKA: Od listopadu bude zahájen kurz PŘÍPRAVA NA PRÁCI LETUŠEK A STEWARDŮ
Škola je držitelkou certifikátu ISO 9001:2001PŘEDSTAVENÍ - Vyšší odborná škola GOODWILL s.r.o. Frýdek-Místek


 • Soukromá vyšší odborná škola zahraničního obchodu a cestovního ruchu GOODWILL, s.r.o. byla zařazena do sítě vyšších odborných škol Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky dne 29. 2. 1996.
 • Škola obdržela certifikát kvality jakosti ISO 9001:2001. ISO je mezinárodní norma zaměřená na kvalitu výrobků a poskytovaných služeb. Certifikační audit na Vyšší odborné škole Goodwill, s. r. o. proběhl 13.7.2004. Škola byla posuzována akreditovanou certifikační společností ,,DOM-ZO 13´´ - technická inspekce s. r. o.
  Na základě toho, byl vystaven certifikát ISO 9001:2001. Škola tento certifikát získala, jelikož poskytuje vysokou kvalitu vzdělávání a zaměřuje se na neustálé zlepšování.
  Vyšší odborná škola Goodwill patří k jedné z prvních v republice, která tento certifikát získala.
 • V současné době nabízí studium ve dvou oborech, Zahraniční obchod a Cestovní ruch v denní i dálkové formě.
 • Specifikem školy je snaha učit pro praxi. Odborná praxe je součásti studijního plánu v délce 20 týdnů. Praxe je vykonávána v tuzemských i zahraničních podnikatelských subjektech a souvisí přímo se studovaným oborem. Studenti jsou zařazování na plnohodnotné funkce a často během praxe získají nabídku pracovního uplatnění.
 • Zřizovatelem školy je Ing. Jiří Uherek, majitel poradenské a konzultační firmy Goodwill ve Frýdku-Místku, která mj. nabízí ve spolupráci se školou vzdělávací kurzy odborného zaměření. Českou školní inspekcí je škola stabilně vysoce hodnocena a patří dle ní do desítky vynikajících VOŠ v republice. Škola toto prokázala získáním Certifikátu vysoké kvality EVOS pro oba obory. Certifikát přiděluje po důkladném hodnocení všech stránek školy nezávislá komise složená z odborníků pedagogiky a praxe.
 • Na škole nyní studuje 400 studentů ze všech koutů České republiky a také studenti ze Slovenska. Areál školy je moderně vybaven ozvučeným přednáškovým sálem, počítačovými učebnami, učebnou techniky administrativy, knihovnou se studovnou a samoobslužnou kopírkou. Studenti mají zdarma přístup na Internet a e-mail. Výrazným pozitivem je činnost školního psychologa a drogového poradce, který napomáhá řešit problémy vzniklé ve škole i v životě.
 • Ke zpestření studia patří volnočasové aktivity, které škola podporuje.
  - 1x týdně mají studenti 1 hodinu plavání v krytém bazénu zdarma
  - dotované permanentky do fitcentra ( 10 vstupů jen za 125 Kč)
  - 1x týdně 1 hodinu tělocvičnu v odpoledních hodinách
  - dotovaný vstup na squash ( 1 jednotka kdykoliv během dne jen za 80 Kč)
 • Zájemcům o ubytování nabízíme několik možností, zejména cenově dostupnou možnost ubytování v domově mládeže s kvalitní nabídkou stravování včetně racionální výživy. Pro rychlé občerstvení jsou studentům k dispozici nápojové automaty.

  Možnosti navázání studia:
  Studium na KYPRU

KONTAKTNÍ ADRESA:

Ing. Jiří Uherek
Prokopa Holého 400
738 01 Frýdek - Místek
Česko (CZ)
tel: (+420) 558 633 822
(+420) 558 633 188
fax: (+420) 558 622 859

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.vos-Goodwill.cz

Typ záznamu: Encyklopedické heslo
AKTUALIZACE: Eliška Černochová (Beskydy-Valašsko) org. 56, 07.03.2010 v 14:49 hodin
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

Na svatého Praxeda mlha zrána k zemi usedá.
Na proroka Daniele nalije též do mandele.
 
21.7.1969: 21. července vystoupil americký kosmonaut Neil Armstrong jako první člověk na Měsíc.Po něm také Edwin Aldrin a pilot velitelské kabiny Michel Collins. Startovali s lodí Apollo 11.
21.7.2001: Summit skupiny nejmocnějších zemí světa a Ruska G8 v italském Janově. Násilí v ulicích si poprvé vyžádalo lidskou oběť, kterou se stal 23letý italský aktivista. Ve stínu pouličních bojů státníci schválili řadu iniciativ, jejichž cílem má být boj se světovou chudobou, vytvoření globálního fondu pro boj s nemocemi a podpora oddlužení nejchudších zemí.Summit skupiny nejmocnějších zemí světa a Ruska G8 v italském Janově. Násilí v ulicích si poprvé vyžádalo lidskou oběť, kterou se stal 23letý italský aktivista. Ve stínu pouličních bojů státníci schválili řadu iniciativ, jejichž cílem má být boj se světovou chudobou, vytvoření globálního fondu pro boj s nemocemi a podpora oddlužení nejchudších zemí.

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz