|
Vítání občánků 2009
Dne 8.11.2009 se uskutečnilo v posluchárně Rodného domu J. G. Mendela Vítání nových občánků (v roce 2009 jich přišlo na svět 11) obce Vražné do života. Všem přejeme jen to nejlepší. Výběr fotografií ve Fotogalerii.
Tato akce u nás probíhá každoročně. Upozornění rodičům dětí z této akce. CD s fotografiemi máte zdarma - k vyzvednutí na Obecním úřadu.
SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKYZveřejněno 16.10.2009 v 10:11 hodin Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Když dne ubývá, horka přibývá. Červenec nese parna, krupobití a medovice, jesti hojný na bouřky a vichřice. Červenec a srpen jsou nejteplejšími měsíci v roce. Co červenec neuvaří - srpen nedopeče. Co červenec neupeče, to již srpnu neuteče. Slunce peče - déšť poteče. Na mokrý červenec následuje bouře a krupobití. Jaký červenec, takový leden. V červenci do košile rozdělej se, a vprosinci po uši oděj se! Když červenec pěkně hřeje, o vánocích se zima zaskvěje.
|
|
19.7.2001: Vláda zvolila poradcem státu při privatizaci elektroeneretiky společnost Deloitte & Touche.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|