|
Veřejné hlasování na podporu liptálských výsadeb
Projekt Pokračování obnovy zámecké aleje v obci Liptál letos bojuje o získání financí trochu jiným způsobem.
Spolu s dalšími devíti projekty byl vybrán do veřejného internetového hlasování. Cílem projektu je výsadba dalších 15 lip, a to v místě kde byla původní zámecká alej (podél staré cesty do Obory). V loňském roce bylo v rámci první etapy této obnovy vysazeno rovněž 15 lip a to za poměrně velké účasti veřejnosti. Hlasování bude probíhat na internetových stránkách od 22. 9. do 10. 10. 2011. Z každé IP adresy je možné denně poslat jeden hlas, podpořeno bude 5 projektů s nejvyšším počtem hlasů.
Prosíme o podporu projektu hlasováním
Věra Jašková, ČSOP Vartovna Liptál jana.vrablik@liptal.cz csopliptal@seznam.cz
SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKYZveřejněno 26.09.2011 v 18:15 hodin Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Když dne ubývá, horka přibývá. Červenec nese parna, krupobití a medovice, jesti hojný na bouřky a vichřice. Červenec a srpen jsou nejteplejšími měsíci v roce. Co červenec neuvaří - srpen nedopeče. Co červenec neupeče, to již srpnu neuteče. Slunce peče - déšť poteče. Na mokrý červenec následuje bouře a krupobití. Jaký červenec, takový leden. V červenci do košile rozdělej se, a vprosinci po uši oděj se! Když červenec pěkně hřeje, o vánocích se zima zaskvěje.
|
|
16.7.2001: Zemřela německá podnikatelka Beate Uhseová, uznávaná královna "říše erotiky" a majitelka stejnojmenné firmy Beate Uhse provozující mj. sey shopy a pornokina.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|