|
Lednový zpravodaj
Nový rok a stejně tak i první číslo zpravodaje v roce 2018 je tady!
Diskusní fórum čtenářů (prozatím žádný názor)SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKYZveřejněno 02.01.2018 v 09:58 hodin Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Když dne ubývá, horka přibývá. Červenec nese parna, krupobití a medovice, jesti hojný na bouřky a vichřice. Červenec a srpen jsou nejteplejšími měsíci v roce. Co červenec neuvaří - srpen nedopeče. Co červenec neupeče, to již srpnu neuteče. Slunce peče - déšť poteče. Na mokrý červenec následuje bouře a krupobití. Jaký červenec, takový leden. V červenci do košile rozdělej se, a vprosinci po uši oděj se! Když červenec pěkně hřeje, o vánocích se zima zaskvěje.
|
|
16.7.2001: Zemřela německá podnikatelka Beate Uhseová, uznávaná královna "říše erotiky" a majitelka stejnojmenné firmy Beate Uhse provozující mj. sey shopy a pornokina.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|