|
Vlídná tvář asertivity
LYRIX Centrum, s.r.o. Nový Jičín
Kurz zaměřený na profesionální rozvoj osobnosti a zvyšování osobní výkonnosti.
Cíl kurzu:
Naučit posluchače jak využívat jeden z efektivních způsobů komunikace. Odstranit mýty a pověry, které asertivitu provázejí. Pomoci mu získat důvěru v asertivním chování.
Komu je určen:
Těm, kteří přicházejí denně do styku s lidmi a občas musí použít slůvko "ne".
Témata kurzu:
- Otevřená komunikace a zásady vedení dialogu
- Asertivní techniky
- Umění prosadit se s ohledem na vzájemný respekt
- Umění vyrovnat se s kritikou
- Naučit se kritizovat, ale také přijímat kritiku
- Umění přijmout kompliment
- Umění požádat o laskavost
- Jak zvládat hněv a jak ho zneškodnit
Metody výuky:
- Kurz je koncipován tak, abyste měli možnost si teoretické poznatky zažít v praxi
- Učení prožitkem
- Řešení modelových situací
- Rozbor videonahrávek
Rozsah:
Jednodenní kurz.
V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašleme Vám podrobnější projekt.
SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKYZveřejněno 01.01.2003 v 12:02 hodin Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Jsou-li májové hřiby červivé, bude suché léto. Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček. Mokrý máj, v stodole ráj, studený máj, také ráj. V máji by ani hůl pastýřova neoschla. Májová kapka platí za dukát. Chladno v máji, mlžné večery a noce - hojnost sena a ovoce. Filipa Jakuba déšť - to zlá zvěsť. Májová voda vypíjí víno. Na mokrý květen přichází suchý červen. Když máj vláhy nedá, červen se předá.
|
|
Květen 870: Rastislav se pokusil překazit Svatoplukovu profranskou politiku jeho úkladným zavražděním. Květen 874: Jednání Svatoplukova poselstva vedeného knězem Janem z Benátek s Ludvíkem Němcem ve Forchheimu. Květen 1054: Břetislav uzavřel v Quedlinburku za účasti císaře mír s polským Kazimírem. Tím skončily spory o území na česko-polské hranici. Květen 1096: Slezko opět napadeno vojsky BřetislavaII. Květen 1107: Údelný kníže Svatopluk za pomoci polského panovníka Boleslava III. a zpočátku i uherského Kolmana svrhl Bořivoje II. Květen 1116: Vladislav I. jednal s uherským králem Štěpánem kdesi na moravsko-uherské hranici o urovnání sporů. Květen 1137: jednání mezi Soběslavem I. a polským králem Boleslavem Křivoústým v Kladsku ukončilo česko-polské nepřátelství. Květen 1138: Vladislav budoucím Soběslavovým nástupcem. Květen 1152: Sjezd v Merseburku, který svolal nový německý král Fridrich I. Barbarossa. Květen 1179: Spor o hraniční území na česko-rakouském pomezí.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|