Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY
Návrat na hlavní stranu
Sobota 24. května 2025 (01:23 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Blíženci
Jana - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Ferda

Fulltext
 

IC Tachov: Nenudíme se !!!

Ptáte se na problémy, které řešíme, nejsou to velké problémy, spíše provozní starosti.
Jediný problém, který se nám teď jeví je ten, že bychom potřebovali další počítač, neboť jeden už nám nestačí! Kde jsou ty doby (není to tak dávno - 2 roky), kdy jsem byla šťastná, že se mně podařilo doslova "vyboxovat" počítač s napojením na internet a tím vlastně elektronicky i na síť Infocenter i jiných institucí v ČR. Pak jsme se "rozšířili" o dalšího pracovníka, napojili se na předprodejní síť společnosti TICKET ART, nyní již spolupracujeme s další společností předprodeje - TICKETSTREAM a zjišťujeme, že nám již jeden počítač nestačí. Jak ten pokrok jde rychle kupředu!!! a to nám vlastně dělá radost, že jsme nepostradatelní a čím dál tím více zákazníků nás potřebuje a využívá našich služeb.
Těch aktivit, které máme je dost, jsou rozmanité a tím, že jsme jedním z odborů Městského kulturního střediska , podílíme se i na tvorbě různých kulturních programů včetně pořadatelské služby na těchto akcích. Jedním slovem můžeme říci - nenudíme se !!
Práce nás však baví a ani nestíháme se zúčastňovat všech akcí, na které jsme zváni. Ať už v Tachově, ale také do Plzně, Prahy a bohužel ani za měsíc - nepřijedeme do Ostravy. Tímto se moc omlouváme, ale opravdu již žijeme dvěmi nejbližšími akcemi, které musíme dotáhnout a pomoci při nich. Doufáme, že příště se nám podaří se uvolnit a přijet na setkání A.T.I.C. ČR

M.Vlčková a P.Voltr
Infocentrum Tachov

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím 1 názor)

06.09.2006 v 19:47

fuck


Zveřejněno 29.03.2004
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

Jsou-li májové hřiby červivé, bude suché léto.
Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček.
Mokrý máj, v stodole ráj, studený máj, také ráj.
V máji by ani hůl pastýřova neoschla.
Májová kapka platí za dukát.
Chladno v máji, mlžné večery a noce - hojnost sena a ovoce.
Filipa Jakuba déšť - to zlá zvěsť.
Májová voda vypíjí víno.
Na mokrý květen přichází suchý červen.
Když máj vláhy nedá, červen se předá.
 
24.5.2001: Poslanecká sněmovna zamítla návrh zákona umožňující vyvlastnit pozemky v plánovaných průmyslových zónách.

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz