|
Perníkov® Království perníku
Dům č. p. 1 z roku 2005 v ulici Pavla Janoše na katastrálním území Perníkov ®, které je hlavním městem Království perníku®
V Království perníku respektují právo každého suverenního státu zvolit své hlavní město, a sídlo své ambasády na půdě cizího státu dohodnout. Nezávazné rezoluce OSN na toto téma jsou nadbytečné. Hlavním městem Království perníku je a bude PERNÍKOV®.Realitní kancelář perníkových nemovitostí® v něm nabízí atraktivní domy včetně stavebního pozemku čísla popisného a Výpisu z katastru perníkových nemovitostí ®. Je to ideální investice hlavně pro novomanžele ("ať mají kde bydlet!"). A nyní s akční nabídkou: HYPOTEČNÍ ÚVĚR SE 100% AKONTACÍ - pouze u nás! Od 8. května 2005 do konce roku 2017 již bylo zkolaudováno a předáno novým majitelům více než 8 tisíc nemovitostí. Výstavba hlavního města stále pokračuje, připravujeme přehlednou mapu lokality, v níž má své nemovitosti i řada vzácných celebrit.
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Jsou-li májové hřiby červivé, bude suché léto. Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček. Mokrý máj, v stodole ráj, studený máj, také ráj. V máji by ani hůl pastýřova neoschla. Májová kapka platí za dukát. Chladno v máji, mlžné večery a noce - hojnost sena a ovoce. Filipa Jakuba déšť - to zlá zvěsť. Májová voda vypíjí víno. Na mokrý květen přichází suchý červen. Když máj vláhy nedá, červen se předá.
|
|
Květen 870: Rastislav se pokusil překazit Svatoplukovu profranskou politiku jeho úkladným zavražděním. Květen 874: Jednání Svatoplukova poselstva vedeného knězem Janem z Benátek s Ludvíkem Němcem ve Forchheimu. Květen 1054: Břetislav uzavřel v Quedlinburku za účasti císaře mír s polským Kazimírem. Tím skončily spory o území na česko-polské hranici. Květen 1096: Slezko opět napadeno vojsky BřetislavaII. Květen 1107: Údelný kníže Svatopluk za pomoci polského panovníka Boleslava III. a zpočátku i uherského Kolmana svrhl Bořivoje II. Květen 1116: Vladislav I. jednal s uherským králem Štěpánem kdesi na moravsko-uherské hranici o urovnání sporů. Květen 1137: jednání mezi Soběslavem I. a polským králem Boleslavem Křivoústým v Kladsku ukončilo česko-polské nepřátelství. Květen 1138: Vladislav budoucím Soběslavovým nástupcem. Květen 1152: Sjezd v Merseburku, který svolal nový německý král Fridrich I. Barbarossa. Květen 1179: Spor o hraniční území na česko-rakouském pomezí.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|