|
Miroslav Rejko, stavební spoření [ Stavební spoření ]STAVEBNÍ SPOŘENÍ Co je doma, to se počítá ... tady jste doma! Je jen málo způsobů, jak dobře, bezpečně a hlavně pohodlně zhodnotit své peníze. Spoření státní podpora 15% z ročně naspořené částky (až 3000,- Kč) pro všechny, také děti úrokové zvýhodnění při nečerpání úvěru výnosy jsou osvobozeny od daně z příjmu fyzických osob možnost mimořádných plateb ve fázi spoření po uplynutí šestileté závazné lhůty libovolné nakládání s vloženými a zhodnocenými prostředky Ta pravá cesta, jak uskutečnit svůj sen o vlastním bydlení Úvěr již dnes nárok na úvěr s pevně stanovenou nízkou úrokovou sazbou přidělení úvěru při naspoření 40% cílové částky bez nutnosti dosáhnout hodnotící číslo úvěr může být klientem předčasně splacen mnohostranné možnosti použití prostředků při řešení bytových potřeb možnost odpočtu zaplacených úroků z úvěru od daňového základu fyzických osob Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek!
Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz, součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule
|
Jsou-li májové hřiby červivé, bude suché léto. Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček. Mokrý máj, v stodole ráj, studený máj, také ráj. V máji by ani hůl pastýřova neoschla. Májová kapka platí za dukát. Chladno v máji, mlžné večery a noce - hojnost sena a ovoce. Filipa Jakuba déšť - to zlá zvěsť. Májová voda vypíjí víno. Na mokrý květen přichází suchý červen. Když máj vláhy nedá, červen se předá.
|
|
Květen 870: Rastislav se pokusil překazit Svatoplukovu profranskou politiku jeho úkladným zavražděním. Květen 874: Jednání Svatoplukova poselstva vedeného knězem Janem z Benátek s Ludvíkem Němcem ve Forchheimu. Květen 1054: Břetislav uzavřel v Quedlinburku za účasti císaře mír s polským Kazimírem. Tím skončily spory o území na česko-polské hranici. Květen 1096: Slezko opět napadeno vojsky BřetislavaII. Květen 1107: Údelný kníže Svatopluk za pomoci polského panovníka Boleslava III. a zpočátku i uherského Kolmana svrhl Bořivoje II. Květen 1116: Vladislav I. jednal s uherským králem Štěpánem kdesi na moravsko-uherské hranici o urovnání sporů. Květen 1137: jednání mezi Soběslavem I. a polským králem Boleslavem Křivoústým v Kladsku ukončilo česko-polské nepřátelství. Květen 1138: Vladislav budoucím Soběslavovým nástupcem. Květen 1152: Sjezd v Merseburku, který svolal nový německý král Fridrich I. Barbarossa. Květen 1179: Spor o hraniční území na česko-rakouském pomezí.
|
Zdroj: www.meteopress.cz
|
|
|